Betpot Papara Çekme

Papara e-cüzdanınızdan para yatırabileceğiniz bu yöntem ile bilgilerinizi girdikten sonra hızlı ve kolayca çekim imkanı.

İşleminiz sonuçlanana kadar lütfen sayfadan ayrılmayınız.

betpot-giris

Minimum: 50 TRY
Maximum: 10000 TRY
İşlem Süresi: 24 Saat
İşlem Ücreti: Ücretsiz

 

Papara Nedir?

Bir çeşit dijital cüzdan olarak tanımlayabileceğimiz evden eve nakliyat papara yardımıyla haftanın her günü ve her saatinde rahatlıkla para transferi, ödeme gerçekleştirebilir yada alabilirsiniz. Cüzdanınıza para ilave ederek ödemeyi gerek kurumlara gerek şahıslara sağlayabilirsiniz.

Tüm bankalar üstünden süratli bir muamele sağlamanıza imkan elde eden paparanın öne çıkan en güzel taraflarından bir tanesi komisyon tutarı almıyor oluşudur.

Ülkemizde kullanıma kapanan derhal derhal her insanın bildiği paypal benzeri bir sistem olarak nitelendirebileceğimiz papara bir nevi onun yerli versiyonu denilebilir. Şu an kullanıcılarını cezbeden en mühim tarafı da daha ilkin nitelendirdiğimiz suretiyle herhangi bir kullanım tutarı yada ara komisyonlar almıyor olmasıdır.

 

Papara Özellikleri

Papara nelerdir sorusuna yanıt bulduğumuza bakılırsa şimdi özellikleri ve sağlamış olduğu avantajlar mevzusunda bir bakış atalım. Papara sizin için pek fazlaca hususiyet ve avantaj sağlamaktadır.

 

Komisyonsuz İşlem

Paparanın göz alıcı en mühim özelliklerinden olan komsiyonsuz muamele imkanı yardımıyla herhangi bir ödeme aldığınız, yapmış olduğunuz yada para çekimi gerçekleştirdiğiniz vakit komisyon tutarı ödemezsiniz. Hemen derhal her bankanın uyguladığı bu işlemi papara kapsam dışı tutuyor. Böylelikle sizin içni en güzel alternatiflerden birisi olarak ön plana çıkıyor.

 

24 Saat Hızlı Para transferi

Gerçekleştireceğiniz para transferleri karşı tarafın hesbaına fazlaca süratli biçimde ulaşmaktadır. Ayrıca haftanın 7 günü geçirme işlemini rahat biçimde gerçekleştirebilir ve sizi eft saat kullanım süreleri haricinde tutar. Böylelikle vakit ayrım etmeksiniz ödeme ve trasnferleriniz rahat biçimde ulaşabilir.

Leave a comment